Prohlédněte si fotky, videa a prezentace z minulého ročníku

Prezentace

Prohlédněte si prezentace z našich konferencí

Zobrazit prezentace

Foto

  Prohlédněte si více fotografií z našich konferencí

  Zobrazit fotogalerii

  Videa

  Klíčové myšlenky ze CFO Congressu 2017

  Co nejvíce trápí českou ekonomiku? CFO a interní transformace. Do jakých oblastí finanční ředitelé nově promlouvají? A do jaké reklamy má smysl investovat? Inspirujte se v 10 minutách rozhovorů se zástupci firem Deloitte, ČSOB, Intersnack Group a Asociace komunikačních agentur.

  David Marek, Deloitte: Aktuální ekonomický výhled

  Jaké jsou aktuální makroekonomické výhledy pro rok 2015 a další roky. Koruna vs. EUR a USD. Co by měl CFO zohlednit při tvorbě plánu na rok 2016 a dále. Jak si stojí další regiony?

  Lubor Žalman, EnCor Capital Management: Novou ekonomiku banky financovat neumí

  Lubor Žalman stál několik let v čele Raiffeissenbank a v otázce pružnosti bank je skeptický. Ochrana vkladů malých střadatelů vytváří spíše stále přísnější regulace. Naděje, že by banky dokázaly uhlídat rizika spojená s novou ekonomikou a ochotněji takové projekty financovaly je proto mizivá. A to i v případě, že takové firmy řadu let generují přesvědčivé cashflow. Bez zástavy není nic ztraceno a lze se vydat k investičnímu bankovnictví a k soukromým fondům. Tyto peníze jsou dražší, ale jejich získání je pružnější a navíc s nimi přichází i cenné know-how. Statistiky říkají, že se u nás bohužel tato forma využívá stále výrazně méně než ve světě, a tak míří EnCor rozhodně užitečným směrem.

  Jan Bechyně, O2: PPF: Řízení podle finanční hodnoty

  PPF přeměnilo O2 na svou čistě finanční investici. Jan Bechyně z controllingu přibližuje kulturu řízení firmy podle finanční hodnoty, kterou PPF do O2 vnesla mnohem razantněji než Telefonica. Cíle vnímání brandu, podílu na trhu a další tak typické pro korporace jdou stranou a do všech útvarů se prolíná znalost vytvořené hodnoty. Budoucnost ukáže, jak bude tento proces úspěšný.

  Více videí najedete na našem YouTube kanálu

  Více videí