Co je CFO Congress?

CFO Congress je výroční oborovou konferencí, která vznikla na popud zájmu odborníků z oblasti a ve velmi krátkém čase se stala vyhledávaným setkáním profesionálů z tohoto odvětví. Každý rok přináší kongres nové ústřední téma odpovídající aktuálním trendům, a současně i zajímavé řečníky, prostor pro diskusi a networking ve skvělé a velmi neformální atmosféře. Prozkoumejte fotky a další obsah, který tato odborná událost v minulých letech vygenerovala. Témata všech uplynulých ročníků a jejich ohlasy jsou shrnuty zde:

1. ročník

2. ročník

3. ročník

4. ročník

5. ročník

6. ročník

7. ročník

8. ročník

O čem to v roce 2020 bude?

Letošní rok je pro nás všechny v mnoha ohledech zcela výjimečný. Lidé jako vy, zodpovědní za finance, strategické a provozní řízení firem, jsou nuceni se potýkat se zcela novými výzvami a úkoly. Proto Vám právě v této době nabízíme unikátní příležitost pro výměnu zkušeností. Přijďte na CFO Congress a získejte inspiraci pro vaše strategická rozhodnutí, seznamte se s novinkami v klíčových oblastech finančního řízení a prodiskutujte je s kolegy z oboru.

Stejně jako v minulém roce bude navíc součástí odpoledního programu i konference Procurement Forum, řešící aktuální témata z oblasti nákupu.


S kým se na CFO Congressu potkáte?

V publiku CFO Congressu se tradičně schází vrcholový management firem, a to v prvé řadě finanční ředitelé a ředitelky. Účastníci konference reprezentují pestré spektrum oborů, jak je patrné z grafů analyzujících účast loňského ročníku CFO Congressu.