Co je CFO Congress?

CFO Congress je oborové setkání finančních ředitelek a ředitelů a všech, kdo odpovídají za finanční agendu ve firmách. Od prvního ročníku konference v roce 2011 se kolem kongresu podařilo vybudovat komunitu, která se každoročně setkává v počtu 150 – 200 lidí. Konference je vysoce odbornou prestižní událostí, o čemž vypovídá také skladba účastníků – finančních ředitelů a ředitelek z řad špičkových firem působících na českém trhu, kteří společně dávají události výjimečný náboj. Kongres vytváří otevřený prostor pro diskusi k aktuálním trendům v agendě CFO. Moderuje Daniel Stach z České televize.

Prozkoumejte fotky a další obsah, který tato odborná událost v minulých letech vygenerovala.

O čem to v roce 2023 bude?

Hlavní téma: Finanční řízení v nepředvídatelné době

CFO Congress představí klíčová témata a trendy pro finanční agendu v době poznamenané nejistotou. Nastartujte jaro s aktuálními informacemi ze světa makroekonomiky, práce s daty, nefinančního reportingu nebo cyber security a připravte se na budoucí vývoj ekonomiky, ať už bude jakýkoli.

S kým se na CFO Congressu potkáte?

V publiku CFO Congressu se tradičně schází vrcholový management firem, a to v prvé řadě finanční ředitelé a ředitelky. Účastníci konference reprezentují pestré spektrum oborů, jak je patrné z grafů analyzujících účast loňského ročníku CFO Congressu.

Předchozí ročníky konference

Témata všech uplynulých ročníků a jejich ohlasy jsou shrnuty zde: