Co je CFO Congress?

CFO Congress je výroční oborovou konferencí, která vznikla na popud zájmu odborníků z oblasti a ve velmi krátkém čase se stala vyhledávaným setkáním profesionálů z tohoto odvětví. Každý rok přináší kongres nové ústřední téma odpovídající aktuálním trendům, a současně i zajímavé řečníky, prostor pro diskusi a networking ve skvělé a velmi neformální atmosféře. Prozkoumejte fotky a další obsah, který tato odborná událost v minulých letech vygenerovala.

O čem to v roce 2022 bude?

Firemní finance se dostávají pod stále větší tlak: inflace, zvyšující se náklady na vstupy a nedostatek surovin, stále větší důraz na ESG reporting ze strany bank nebo elektromobilitu.

Jak v této nehostinné době obstát a udělat maximum pro zajištění stabilních financí, bude hlavním tématem již XI. ročníku vrcholového setkání finančních ředitelů a ředitelek.

S kým se na CFO Congressu potkáte?

V publiku CFO Congressu se tradičně schází vrcholový management firem, a to v prvé řadě finanční ředitelé a ředitelky. Účastníci konference reprezentují pestré spektrum oborů, jak je patrné z grafů analyzujících účast loňského ročníku CFO Congressu.

Předchozí ročníky konference

Témata všech uplynulých ročníků a jejich ohlasy jsou shrnuty zde: