Co je CFO Congress?

CFO Congress je výroční oborovou konferencí, která vznikla na popud zájmu odborníků z oblasti a ve velmi krátkém čase se stala vyhledávaným setkáním profesionálů z tohoto odvětví. Každý rok přináší kongres nové ústřední téma odpovídající aktuálním trendům, a současně i zajímavé řečníky, prostor pro diskusi a networking ve skvělé a velmi neformální atmosféře. Prozkoumejte fotky a další obsah, který tato odborná událost v minulých letech vygenerovala. Témata všech uplynulých ročníků a jejich ohlasy jsou shrnuty zde:

1. ročník

2. ročník

3. ročník

4. ročník

5. ročník

6. ročník

7. ročník

8. ročník

O čem to v roce 2020 bude?

Jako již tradičně se budeme věnovat aktuálním trendům finančního řízení, vývoji ekonomiky, užitečným pomocníkům finančních ředitelů, sdílení zkušeností v rámci panelové diskuze atd.

Již v minulém ročníku jsme se rozhodli udělat Procurement Forum jako součást CFO Congressu. Cílem je pozvednout povědomí o nákupu, který je významným partnerem managementu úspěšných firem. Procurement Forum každoročně nabízí odborný vhled do oblasti nákupu a supply chainu. Nechybí novinky v oboru a nekonvenční pohledy na nákup.


S kým se na CFO Congressu potkáte?

V publiku CFO Congressu se tradičně schází vrcholový management firem, a to v prvé řadě finanční ředitelé a ředitelky. Účastníci konference reprezentují pestré spektrum oborů, jak je patrné z grafů analyzujících účast loňského ročníku CFO Congressu.